WYNIKI REKRUTACJI – 14 lipca 2017
Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych - studia stacjonarne I stopnia, kierunek: rzeźba

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Rzeźby i Działań Interaktywnych na podstawie wyników rekrutacji z dnia 3 lipca 2017 oraz złożonych przez kandydatów dokumentów rekrutacyjnych przedstawia:

• listę kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek rzeźba - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych, którzy uzyskali minimalną liczbę punktów z egzaminu wstępnego, ale nie zmieścili się w limicie przyjęć na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek rzeźba (tzw. LISTA REZERWOWA) - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (niezdany egzamin wstępny) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek rzeźba - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek rzeźba (niezłożenie kompletu wymaganych dokumentów rekrutacyjnych do 7 lipca 2017) - pobierz (.pdf)

Nabór na studia stacjonarne I stopnia na kierunek: rzeźba został zakończony w dniu 14 lipca 2017 r.