Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz

Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz - studia stacjonarne I stopnia, kierunek: wzornictwo

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz na podstawie wyników rekrutacji z dnia 3 lipca 2017 oraz złożonych przez kandydatów dokumentów rekrutacyjnych przedstawia:

• listę kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (niezdany egzamin wstępny) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (nieobecni na egzaminie wstępnym) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo (rezygnacja ze studiów osób zakwalifikowanych na studia) - pobierz (.pdf)

W związku z niewypełnieniem limitu osób przyjętych na studia odbędzie się dodatkowa rekrutacja na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo. Egzaminy dodatkowe we wrześniu 2017. Kandydatów obowiązuje rekrutacja on-line. Szczegółowe informacje na temat dodatkowej rekrutacji będą zamieszczone na stronie rekrutacja.asp.lodz.pl w dniu 31 lipca 2017.