Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz

WYNIKI REKRUTACJI – 14 lipca 2017 r.
Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz - studia stacjonarne I stopnia, kierunek: wzornictwo

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz na podstawie wyników rekrutacji z dnia 3 lipca 2017 oraz złożonych przez kandydatów dokumentów rekrutacyjnych przedstawia:

  • listę kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych (niezdany egzamin wstępny) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych (nieobecni na egzaminie wstępnym) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo (niezłożenie kompletu wymaganych dokumentów rekrutacyjnych do 7 lipca 2017 przez osoby zakwalifikowane na studia) - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo (niezłożenie kompletu wymaganych dokumentów rekrutacyjnych do 7 lipca 2017 przez osoby niezakwalifikowane na studia) - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo (rezygnacja ze studiów osób zakwalifikowanych na studia) - pobierz (.pdf)


Kandydatom przyjętym na studia przedstawiamy informację o uczelni - pobierz (.pdf)

W związku z niewypełnieniem limitu osób przyjętych na studia odbędzie się dodatkowa rekrutacja na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek wzornictwo. Egzaminy dodatkowe we wrześniu 2017. Kandydatów obowiązuje rekrutacja on-line. Szczegółowe informacje na temat dodatkowej rekrutacji będą zamieszczone na stronie rekrutacja.asp.lodz.pl w dniu 31 lipca 2017.


Uwaga!

W związku ze zmianą polityki firmy Mozilla Firefox przeglądarka Firefox nie wyświetla zawartości plików pdf.
Prosimy o zapisywanie załączników w postaci plików pdf na dysku i przeglądanie ich poza przeglądarką Firefox lub skorzystanie z innej przeglądarki internetowej (np. Chrome).

 

box-printroom
logo lab
cpm baner
cnis baner
informator