Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz

WYNIKI REKRUTACJI – 11 lipca 2017 r.
Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz - studia stacjonarne II stopnia, kierunek: architektura wnętrz

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz po przeprowadzeniu egzaminu wstępnego, który odbył się w dniu 6 lipca 2017 r., przedstawia:

  • listę kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek architektura wnętrz - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych, którzy uzyskali minimalną liczbę punktów z egzaminu wstępnego, ale nie zmieścili się w limicie przyjęć na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek architektura wnętrz (tzw. LISTA REZERWOWA) - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych (niezdany egzamin wstępny) na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek architektura wnętrz - pobierz (.pdf)

  • listę kandydatów nieprzyjętych - nieobecni na egzaminie wstępnym na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek architektura wnętrz - pobierz (.pdf)

Kandydatom przyjętym na studia przedstawiamy informację o uczelni - pobierz (.pdf)


Uwaga!

W związku ze zmianą polityki firmy Mozilla Firefox przeglądarka Firefox nie wyświetla zawartości plików pdf.
Prosimy o zapisywanie załączników w postaci plików pdf na dysku i przeglądanie ich poza przeglądarką Firefox lub skorzystanie z innej przeglądarki internetowej (np. Chrome).

box-printroom
logo lab
cpm baner
cnis baner
informator