Wydział Tkaniny i Ubioru - studia stacjonarne II stopnia, kierunek: tkanina i ubiór NABÓR I – LIPIEC 2017 r.

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Tkaniny i Ubioru po przeprowadzeniu egzaminu wstępnego, który odbył się w dniach 11 –12 lipca 2017 r., przedstawia:

• listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek tkanina i ubiór - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów zakwalifikowanych (specjalności) do przyjęcia na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek tkanina i ubiór - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów niezakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek tkanina i ubiór (niezdany egzamin) - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieobecnych na egzaminie wstępnym na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek tkanina i ubiór - pobierz (.pdf)

Lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek tkanina i ubiór zostanie opublikowana po przeprowadzeniu dodatkowej rekrutacji – 27 września 2017 r. o godz. 13:00.