Wydział Sztuk Wizualnych

Wydział Sztuk Wizualnych - studia stacjonarne I stopnia, kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Sztuk Wizualnych na podstawie wyników rekrutacji z dnia 3 lipca 2017 oraz złożonych przez kandydatów dokumentów rekrutacyjnych przedstawia:

• listę kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów przyjętych (specjalności) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych, którzy uzyskali minimalną liczbę punktów z egzaminu wstępnego, ale nie zmieścili się w limicie przyjęć na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (tzw. LISTA REZERWOWA) - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (niezdany egzamin wstępny) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (nieobecni na egzaminie wstępnym) na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych - pobierz (.pdf)

Nabór na studia stacjonarne I stopnia na kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych został zakończony w dniu 14 lipca 2017 r.