Wydział Sztuk Wizualnych

WYNIKI REKRUTACJI – 7 lipca 2017 r.
Wydział Sztuk Wizualnych - studia stacjonarne II stopnia, kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Sztuk Wizualnych po przeprowadzeniu egzaminu wstępnego, który odbył się w dniu 4 lipca 2017 r., przedstawia:

• listę kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieobecnych na egzaminie wstępnym na I rok studiów stacjonarnych II stopnia na kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych - pobierz (.pdf)