Wydział Grafiki i Malarstwa

Wydział Grafiki i Malarstwa - studia stacjonarne jednolite magisterskie, kierunek: grafika

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Grafiki i Malarstwa na podstawie wyników rekrutacji z dnia 3 lipca 2017 oraz złożonych przez kandydatów dokumentów rekrutacyjnych przedstawia:

• listę kandydatów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich na kierunek grafika - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych, którzy uzyskali minimalną liczbę punktów z egzaminu wstępnego, ale nie zmieścili się w limicie przyjęć na I rok studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich na kierunek grafika (tzw. LISTA REZERWOWA) - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (niezdany egzamin wstępny) na I rok studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich na kierunek grafika - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (nieobecni na egzaminie wstępnym) na I rok studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich na kierunek grafika - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieprzyjętych (niedopuszczeni do II etapu rekrutacji) na I rok studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich na kierunek grafika - pobierz (.pdf)

Nabór na studia stacjonarne jednolite magisterskie na kierunek: grafika został zakończony w dniu 14 lipca 2017 r.