Wydział Grafiki i Malarstwa

Wydział Grafiki i Malarstwa - studia niestacjonarne I stopnia, kierunek: grafika

Wydziałowa Komisja ds. Naboru Kandydatów Wydziału Grafiki i Malarstwa po przeprowadzeniu egzaminu wstępnego, który odbył się w dniu 10 lipca 2017 r., przedstawia:

• listę kandydatów, którzy zostali zakwalifikowani na I rok studiów - pobierz (.pdf)

• listę kandydatów nieobecnych na egzaminie wstępnym na I rok studiów - pobierz (.pdf)

Lista osób przyjętych na I rok studiów niestacjonarnych I stopnia na kierunek grafika zostanie opublikowana po przeprowadzeniu dodatkowej rekrutacji – 22 września 2017 r. o godz. 13:00.