Procedura potwierdzania efektów uczenia się

Informacje ogólne

Procedura potwierdzania efektów uczenia się jest formalnym procesem weryfikacji osiągniętych przez kandydata efektów uczenia się czyli wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych zdobytych w systemie edukacji instytucjonalnej oraz edukacji nieformalnej tj. poza systemem studiów.

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi w 2017 roku uruchomiła procedurę potwierdzania efektów uczenia się uzyskanych poza systemem studiów.

Wniosek o potwierdzenie efektów uczenia się winien zostać złożony w terminie
od 20 do 24 marca 2017 r. w sekretariacie dziekana danego wydziału.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z procedurą:

• Uchwała nr 35/17/k16-20 Senatu z dnia 09 marca 2017 roku w sprawie zmiany "Regulaminu potwierdzania efektów uczenia się" – pobierz (.pdf)
    • Regulamin – pobierz (.pdf)
    • Wniosek o potwierdzenie (uznanie) efektów uczenia się [zal nr 1 do Regulaminu] – pobierz (.doc)
  • Zarządzenie Rektora nr 18/2016 w sprawiepowołania Wydziałowych Komisji ds. potwierdzania efektów uczenia się oraz Uczelnianej komisji ds. potwierdzania efektów uczenia siępobierz (.pdf)
  • Zarządzenie Rektora nr 8/2016 w sprawiewysokości opłat za przeprowadzenie procedury efektów uczenia siępobierz (.pdf)

Kierunki uprawnione do przeprowadzenia procedury efektów uczenia się

WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA

• Jednolite studia magisterskie [GRAFIKA] - pobierz (.pdf)
  • Jednolite studia magisterskie [MALARSTWO] - pobierz (.pdf)
  • Niestacjonarne studia I stopnia [GRAFIKA] - pobierz (.pdf)
  • Niestacjonarne studia II stopnia [GRAFIKA] - pobierz (.pdf)