Elektroniczna rejestracja na studia

System Elektronicznej Rekrutacji
zostanie uruchomiony w maju 2019 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ
W SYSTEMIE ELEKTRONICZNEJ REKRUTACJI

e-rekrutacja.asp.lodz.pl

Jak w 11 krokach aplikować na studia w ASP w Łodzi

 1. Zarejestruj się w Systemie Elektronicznej Rekrutacji podając adres e-mail oraz hasło.

 2. Sprawdź potwierdzenie rejestracji wysłane na adres e-mail, który podałeś/aś podczas rejestracji.Zapamiętaj swoje hasło. Będziesz go używał/a przy każdym logowaniu do systemu

 3. Jeżeli zarejestrowałeś się w Systemie Elektronicznej Rekrutacji, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby elektroniczna rekrutacja przebiegła pomyślnie.

 4. Wybierz kierunek studiów, na który chcesz kandydować. Należy to zrobić w module (Moje kierunki).Pamiętaj, że data podana jako koniec rekrutacji na studia jest ostatnim dniem, w którym możesz wybrać drogą elektroniczną dany kierunek studiów.

 5. Uzupełnij swoje dane (Moje dane).Pamiętaj, aby podać numer telefonu, pod którym będzie można skontaktować się z Tobą w sprawie postępowania rekrutacyjnego.

 6. Załaduj swoje zdjęcie (bez nakrycia głowy, na jasnym tle) najpóźniej do dnia zakończenia elektronicznej rekrutacji na wybrany kierunek studiów.To zdjęcie będzie również zamieszczone w Twojej legitymacji studenckiej (Moje dane).

 7. Wpisz adres zameldowania/zamieszkania oraz adres korespondencyjny, na który zostanie wysłana decyzja z uczelni (Moje adresy).

 8. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej na wybrany kierunek studiów w terminie elektronicznej rekrutacji (Moje wpłaty).

  UWAGA!! Opłatę rekrutacyjną należy uregulować najpóźniej do dnia zakończenia elektronicznej rekrutacji na wybrany kierunek studiów. Jeżeli uregulujesz opłatę rekrutacyjną, to poczekaj cierpliwie na jej zaksięgowanie przez Akademię. Po zaksięgowaniu opłaty, otrzymasz status „Uregulowany”.

  Dla osób, które będą dokonywały opłaty poza granicami Polski, przed rachunkiem bankowym należy podać: PL
  SWIFT (IBAN) to: GOSKPLPW

 9. Gdy zostaniesz kandydatem na studia i ZAKOŃCZY się elektroniczna rekrutacja na wybrany kierunek studiów, uczelnia najpóźniej 2 dni przed egzaminem wyznaczy termin (tj. dzień, godzinę i salę) egzaminu wstępnego (zgodnie z harmonogramem rekrutacji) i indywidualnie przyporządkuje go w Systemie Elektronicznej Rekrutacji.

 10. Termin egzaminu sprawdź na swoim indywidualnym koncie w Systemie Elektronicznej Rekrutacji.

  UWAGA!! Uczelnia nie wysyła do kandydata e-maila informującego o wyznaczonym terminie egzaminu wstępnego.

 11. Złóż dokumenty rekrutacyjne w miejscu i terminie wskazanym przez uczelnię. Szczegóły sprawdź na stronie www.rekrutacja.asp.lodz.pl.

  UWAGA!! Podanie o przyjęcie na studia należy pobrać z Systemu Elektronicznej Rekrutacji (Moje dokumenty). Wszystkie dane wpisane przez Ciebie w elektronicznym formularzu, zostaną automatycznie umieszczone w podaniu. Pamiętaj o podpisaniu podania we wszystkich wymaganych miejscach.

  DOKUMENTY BĘDĄ DOSTĘPNE DO POBRANIA DOPIERO, GDY W SYSTEMIE OTRZYMASZ STATUS KANDYDATA
190731 baner dodatkowa rekrutacja
190515 rekrutacja start box
fotografia rekrutacja
spacer